Dlaczego facet nie zaprasza do domu?

Bardzo często kobieta zastanawia się, dlaczego jej mężczyzna nie zaprasza jej do swojego domu. Wbrew pozorom jest to sytuacja dość częsta. Partnerzy spotykają się od tygodni czy miesięcy jednak mężczyzna konsekwentnie unika zaproszenia kobiety do siebie do domu. Jeżeli kobieta z jakichś powodów nie może zapytać, wprost, dlaczego tak się dzieje, męczy się domysłami.

Oto najczęstsze powody:

-uważa, że jest na to za wcześnie

-ukrywa inną kobietę (ma żonę, dziewczynę)

-wstydzi się, że w swoim wieku mieszka jeszcze u rodziców

-ma rodziców, którzy nie pozwalają na zapraszanie gości do domu

-wstydzi się za swoich domowników

-wstydzi się niskiego standardu mieszkania, może nie mieć własnego pokoju

-jest niedomyślny – zwyczajnie nie wpadł na to, że wypada zaprosić kobietę do siebie, jest przekonany, że spotkania tylko u niej są ok.

-kobieta, z którą się spotyka nie w pełni mu odpowiada i wstydzi się ją przedstawić rodzinie

-nie traktuje związku przyszłościowo, dlatego nie widzi sensu zapraszania do domu

-w domu występują poważne problemy, których nie chce ujawniać na przykład: alkoholizm, niepełnosprawność, choroba psychiczna członka rodziny,

-powód może być też całkiem błahy, na przykład facet jest bałaganiarzem i nie chce mu się sprzątać oraz nie chce, aby kobieta dowiedziała się, że ma z tym problem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Partnerstwo i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>