Gdy facet odchodzi do innej…

Bycie porzuconą dla innej kobiety to najtrudniejszy rodzaj rozstania z mężczyzną. Niestety dzieje się tak często. Co gorsza zwykle ma to postać zdrady o której kobieta długo nie wie. Nawet jeśli mężczyzna poinformuje swoją partnerkę o zamiarze odejścia do innej kobiety zanim taki związek na dobre powstanie jest to sytuacja przykra. Próby przekonania partnera i zapewnienia o miłości nic już nie dają a wręcz wpływają na obniżenie szacunku do kobiety. Taką sytuację można tylko zaakceptować i starać się jak najszybciej zapomnieć i żyć dla siebie.

Negatywne myśli jaki pojawiają się w umyśle kobiety to przede wszystkim obawa, że już nigdy sobie nikogo nie znajdę. Jest także strach przed samotnością i czasowe obniżenie samooceny. Kobieta zaczyna się zastanawiać czy coś jest z nią nie tak, w czym ta druga była lepsza. Często nawet obwinia siebie, że za mało się starała, mimo, że była idealną partnerką. Należy unikać tego typu myśleniu, skupić się na sobie, wyznaczyć nowe plany i żyć dalej. Najtrudniejsze są pierwsze tygodnie. Później kobieta stopniowo zaczyna czuć się lepiej, ale żeby móc wrócić do równowagi nie można rozpamiętywać przeszłości.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Partnerstwo i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>